Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Trwają prawybory z Dziennikiem, są pierwsi liderzy

Utworzony przez Joanna, 1 kwietnia 2014 r. o 19:06
Po raz kolejny chce się OGŁUPIĆ Nas Wyborców.... przecież Parlament Europejski potrzebuje Nowych i Młodych Polityków a nie  "zaczerwienione nosy" i "zasiedziałe kwoki" !!! To już było !!! Ciepłe posadki...??? STOP !!! PS. Na te "twarze" nie myślę głosować ani na "podrzutka" Kamińskiego !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Gość" post="891806" timestamp="1396429013"]Kakoj Ty durak jesteś[/quot A ty putinowski agent jesteś bo po sowiecku piszesz. Czyli sowieci popierają malowane lale ! A myślałem, że matrioszki tylko lubią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Gość" post="891806" timestamp="1396429013"]Kakoj Ty durak jesteś[/quot A ty putinowski agent jesteś bo po sowiecku piszesz. Czyli sowieci popierają malowane lale ! A myślałem, że matrioszki tylko lubią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Gość" post="891806" timestamp="1396429013"]Kakoj Ty durak jesteś[/quot A ty putinowski agent jesteś bo po sowiecku piszesz. Czyli sowieci popierają malowane lale ! A myślałem, że matrioszki tylko lubią?
Oni  lublu  wsio .  Tiebia  toże  lubliu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co oni się męczą. I tak PIS niestety weźmie dwa mandaty. Taki mamy region. Zresztą PO i tak poza Grabczukiem nikogo nie wystawiła istotnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz pierwszy od dwudziestu lat oleję te wybory. Żadnych efektów, to po co fatyga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja głosuję na Kamińskiego - jedynkę PO. Jest dla mnie wzorem uczciwości i niezmienności zasad w polityce. Ma mój głos za to, że jako jedyny Polak docenił mojego guru i idola. Pinocheta.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest ta Lipińska z PO? Ona w ogóle coś sobą reprezentuje?
To zastępca Prezydenta Miasta z tego, co się orientuje. Zajmuje się sprawami socjalnymi chyba. Wygląda sympatycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wyniki tego plebiscytu maja się do rzeczywistego poparcia kandydatów? ? Rozumiem, że osoby nie posiadajace telefonów komórkowych bądź też nie mogace sobie pozwolić na stratę nawet 2,5 zł. sa wylaczone z wyrazania opinii w tej kwestii? ? Ten sposób przedstawiania poparcia dla kandydatów przedstawia sfalszowany obraz rzeczywistości. Nie jest to w żaden sposób sprawdzenie tego, kto ma przewagę, a kto jej nie ma. Raczej na celu ma podbudowanie budżetu finansowego Dziennika.
Myślę, że to rodzaj gry, zabawy chyba, po to, żeby poznać kandydatów i podyskutować też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest ta Lipińska z PO? Ona w ogóle coś sobą reprezentuje? Co można powiedzieć o Barbi Lipińskiej ze spalonego solarium? Piosenka to najlepiej oddaje: Malowana lala, la, la, la, la, la Malowana lala, la, la, la. Malowana lala, la, la, la, la, la Malowana lala, la, la, la.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest ta Lipińska z PO? Ona w ogóle coś sobą reprezentuje? Co można powiedzieć o Barbi Lipińskiej ze spalonego solarium? Piosenka to najlepiej oddaje: Malowana lala, la, la, la, la, la Malowana lala, la, la, la. Malowana lala, la, la, la, la, la Malowana lala, la, la, la.
Sorry, ale to wygląda jakby ktoś ci zapłacił za oczernianie kandydata... To jest niezgodne z prawem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipińska to jest przecież zastępczyni prezydenta Żuka. To ta co nazywają malowaną lalą, wszystko można wypromować nawet ją :)
Byłbyś lepszym kandydatem na pewno ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest ta Lipińska z PO? Ona w ogóle coś sobą reprezentuje? Co można powiedzieć o Barbi Lipińskiej ze spalonego solarium? Piosenka to najlepiej oddaje: Malowana lala, la, la, la, la, la Malowana lala, la, la, la. Malowana lala, la, la, la, la, la Malowana lala, la, la, la.
Konkurs piosenkarski gdzie indziej :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, Kochani, ale piszmy o programach, bez obrażania bez sensu. Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja  też  tak  uważam .  Ponieważ   wypisywanie   takich  bzdur  poniżających  nie  ma  zwiazku   z  prawyborami.  Uważam  ,  że  piszą  to  ludzie  złośliwi  a  także  małokulturalni.  .  A   chyba   takiego  zamiaru  nie  mieli   redaktorzy   dziennika  tworząc  takie  prawybory!  Pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja  też  tak  uważam .  Ponieważ   wypisywanie   takich  bzdur  poniżających  nie  ma  zwiazku   z  prawyborami.  Uważam  ,  że  piszą  to  ludzie  złośliwi  a  także  małokulturalni.  .  A   chyba   takiego  zamiaru  nie  mieli   redaktorzy   dziennika  tworząc  takie  prawybory!  Pozdrawiam !
Popieram, w ten sposób każdego można by zszargać. Czy Pani Premier Bieńkowska to też malowana lala? Bo dobrze wygląda i dobrze się ubiera? To nie fair. Polacy byli zawsze fair narodem. Wstyd państwo hejterzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A czy Kamiński to nie jest konrad Wallenrod pisi ?
Myślę, że zmądrzał po prostu ;) Miejmy nadzieję... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy mnie tu straszą a inni abrażają. A mnie właśnie chodzi o merytoryczną dyskusję nad programem kandydatów. Czy ktoś widział program Lipińskiej ? I dlatego uważam że program Barbi Lipińskiej ze spalonego solarium - tak o niej się mówi, ja tylko cytuje - najlepiej oddaje: Malowana lala, la, la, la, la, la Malowana lala, la, la, la. Malowana lala, la, la, la, la, la Malowana lala, la, la, la. Niech inni nie straszą tylko pokażą programy innych:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dla Was zagadkę. Jak się nazywa przebój Karin Stanek, który jak ulał pasuje do jednego z kandydatów??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy mnie tu straszą a inni abrażają. A mnie właśnie chodzi o merytoryczną dyskusję nad programem kandydatów. Czy ktoś widział program Lipińskiej ? I dlatego uważam że program Barbi Lipińskiej ze spalonego solarium - tak o niej się mówi, ja tylko cytuje - najlepiej oddaje: Malowana lala, la, la, la, la, la Malowana lala, la, la, la. Malowana lala, la, la, la, la, la Malowana lala, la, la, la. Niech inni nie straszą tylko pokażą programy innych:-)
Ale to może właśnie się zainteresuj i poznaj ten program. Ale przede wszystkim obrażasz kogoś nie na podstawie czyichś umiejętności, czy dokonań, tylko na podstawie epitetu, który komuś nadajesz. To świadczy o tym, że jesteś człowiekiem niemoralnym. Dla porównania, ja nazwę Cię najpierw "Frustratem bez kultury" potem ułożę o tobie piosenkę i będę ją wszędzie zamieszczał. Za uzasadnienie podam, że nie znam twojego programu na życie, ani dokonań. Jednocześnie tego programu nie starałem się poznać. Zastanów się nad tym, co robisz i nad sobą. Pamiętaj, że to, co robisz jest poniżej normy społecznej. Obrażasz kogoś wulgarnymi epitetami, które sam do kogoś przyklejasz, nie trzymając się faktów i nie starając się faktów poznać. Jak byś się czuł gdy ktoś ciebie wymieniał z imienia i nazwiska i obrażał publiczne? Zastanów się nad sobą. Z poważaniem, Lech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...